Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Dell Technologies

Dell ObjectScale

ObjectScale je výkonné kontejnerizované úložiště objektů navržené pro nejnáročnější aplikace a pracovní zátěže, včetně generativního umělého inteligentního zpracování, analytiky a dalších. Inovujte rychleji na libovolném měřítku s globálním…
Cena na vyžádání

Popis

ObjectScale je výkonné kontejnerizované úložiště objektů navržené pro nejnáročnější aplikace a pracovní zátěže, včetně generativního umělého inteligentního zpracování, analytiky a dalších. Inovujte rychleji na libovolném měřítku s globálním jmenným prostorem, silnou kompatibilitou s protokolem S3 a bezpečností na úrovni podniku, která je připravena již první den. ObjectScale je nyní k dispozici také jako nejsilnější objektové úložiště na světě, které je speciálně postaveno na Kubernetes.

Flexibilní možnosti nasazení ObjectScale:

  • Jako aplikace - Dell spravuje software, vy nasazujete na Red Hat OpenShift.
  • Softwarový balíček - Dell spravuje software a Kubernetes za vás.
  • XF960 Appliance - Jednoduchost hotového řešení s plnou správou/podporou od společnosti Dell a vysokou výkonností all-flash.

BEST FOR:

  • S3 and Kubernetes environments
  • Modern cloud-native workloads
  • Media content
Technický garant
Jindřich Vachata
Konzulant Dell Technologies

Jindřich Vachata

Ač je to k nevíře tak k DNS patřím již pěknou řádku let. Po těch cca 10 letech začínám patřit spíše k inventáři 😊

Náplní mých všedních dní je především práce na projektech v oblastech serverů, storage, HCI atd., zkrátka infrastrukturních řešeních, kde se specializuji nejvíce na oblast storage.

Prokládám to konzultacemi se zákazníky a partnery, tvorbou prezentací, ať už k jednotlivým návrhům a jejich obhajobou nebo tvorbě prezentací v rámci osvěty o produktech Dell.

jvachata@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.