Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Dell Technologies

Dell ECS - Elastic Cloud Storage

Dell ECS je platforma pro ukládání dat, zaměřená na ukládání objektů, škálovatelná do cloudu. S ECS může každá organizace poskytovat škálovatelné veřejné cloudové služby s bezpečností a kontrolou privátní cloudové infrastruktury. ECS poskytuje…
Cena na vyžádání

Popis

Dell ECS je platforma pro ukládání dat, zaměřená na ukládání objektů, škálovatelná do cloudu. S ECS může každá organizace poskytovat škálovatelné veřejné cloudové služby s bezpečností a kontrolou privátní cloudové infrastruktury. ECS poskytuje komplexní podporu protokolů pro nestrukturované pracovní zátěže - objekty a soubory - na jediné moderní úložné platformě. Pomocí ECS mohou organizace snadno spravovat globálně distribuovanou úložnou infrastrukturu pod jedním globálním jmenným prostorem s přístupem k obsahu odkudkoli. ECS má flexibilní softwarově definovanou architekturu, která je vrstvena tak, aby podporovala neomezenou škálovatelnost. Každá vrstva je zcela abstrahována a nezávisle škálovatelná s vysokou dostupností a bez jednotlivých bodů selhání. ECS je také k dispozici jako plně integrovaný hotový systém, který kombinuje software a servery Dell PowerEdge do snadno implementovatelného objektového systému. ECS je v současné době ve třetí generaci hardwareových zařízení, známé jako EX-Series, navazující na dědictví platforem pro ukládání objektů EMC Centera a Atmos, které předcházely ECS. ECS EX-Series sestává ze tří unikátních hardwarových produktů: EX500, EX5000 a all-flash verze EXF900.

BEST FOR:

  • On-premises S3 storage
  • Long term archive
  • Big data analytics

Odkazy

Technický garant
Jindřich Vachata
Konzulant Dell Technologies

Jindřich Vachata

Ač je to k nevíře tak k DNS patřím již pěknou řádku let. Po těch cca 10 letech začínám patřit spíše k inventáři 😊

Náplní mých všedních dní je především práce na projektech v oblastech serverů, storage, HCI atd., zkrátka infrastrukturních řešeních, kde se specializuji nejvíce na oblast storage.

Prokládám to konzultacemi se zákazníky a partnery, tvorbou prezentací, ať už k jednotlivým návrhům a jejich obhajobou nebo tvorbě prezentací v rámci osvěty o produktech Dell.

jvachata@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.