Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

CommVault

Commvault Hyperscale

Commvault Hyperscale je revoluční řešení pro zálohování a obnovu dat, které kombinuje vysokou dostupnost, škálovatelnost a flexibilitu v jediném integrovaném systému. Tento produkt nabízí podnikům možnost snadno rozšiřovat úložiště podle potřeby,…
Cena na vyžádání

Popis

Commvault Hyperscale je revoluční řešení pro zálohování a obnovu dat, které kombinuje vysokou dostupnost, škálovatelnost a flexibilitu v jediném integrovaném systému. Tento produkt nabízí podnikům možnost snadno rozšiřovat úložiště podle potřeby, což umožňuje efektivní správu dat v prostředích s rychle rostoucími datovými požadavky. Commvault Hyperscale poskytuje vysoký výkon, spolehlivost a bezpečnost pro zabezpečení citlivých podnikových dat. Díky kombinaci hardwaru a softwaru v jednom zařízení snižuje náklady na infrastrukturu a zjednodušuje správu, což umožňuje organizacím snadno zálohovat, obnovovat a chránit svá data v rozsáhlých a dynamických prostředích.

Technický garant
Tadeáš Mikeska
Business Development Manager

Tadeáš Mikeska

-

TMikeska@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.