System Discovery and Archive analyzer tool

DNS & Commvault

Popis produktu:

Tento nástroj lze využít pro vyhledávání/ analýzu dat na file systémech Windows a Unix, e-mailech MS Exchange, databázích, virtuálních serverech a Microsoft aplikacích.

Je to vyhledávací nástroj a analyzátor archivních dat pro Vaše systémy. Pomůže Vám určit obsah a strukturu serverů Vaší organizace a předpovědět jak by bylo možné ušetřit místo na primárním úložišti pomocí archivace.

Tento nástroj shromažďuje informace o serverech ve Vašem prostředí, jako je např.: kapacita serveru, počet a velikost souborů, využití paměti, počet a velikost poštovních schránek, velikost virtuálních serverů a velikost a název podporovaných aplikací.

Mezi hlavní případy použití patří:

  • Analyzovat souborové systémy pro sledování využití, distribuce a analýzy na úrovni souborů
  • Identifikovat zdroje pro archivaci (soubory, emaily, VM, DB - Oracle) a místo uvolněné na primárním úložišti po archivaci
  • Detekovat nainstalované aplikace jako jsou Exchange, SQL Server a SharePoint, zjistit velikost aplikace
  • Pomáhat s odhadem objemu chráněných dat a časovým rámcem pro zálohovací okna

Postup analýzy:

Nástroj spustí úlohu zjišťování a analýzy dat v počítačích. Pomocí shromážděných dat se vytvoří sestavy týkající se problematiky jednotlivých analýz - kapacity serveru, paměti a statistik na úrovni souborů, aplikací či hypervizorech a datových zdrojů pro predikci možné archivace pro jednotlivé oblasti - soubory, emaily, VMka a DB Oracle.

Zobrazení analýzy:

Pomocí virtuálního počítače CommCell můžete zobrazit reporty pomocí webové konzole, které Vám pomohou analyzovat data, plánovat kapacitu, velikost prostředí a zjistit, zda řešení archivace na úrovni souborů může významně ušetřit úložný prostor na Vašem primárním úložišti ve Vaší organizaci.

Získané informace:

Data shromážděná z vašeho systému obsahují základní informace o Vašem prostředí, OS, velikost a obsazenost file systémů (Windows, Linux, Unix), velikost RAM, názvy, velikosti a stáří souborů, informace o jednotlivých e-mailových zprávách (velikost, počet, detail o příloze, čas modifikace), shromažďuje informace o velikosti databázových tabulek, sbírá detaily o virtuálních serverech (VMware, Hyper-V, Amazon EC2, Azure), shromažďuje informace o aplikacích jako je jméno a velikost (Exchange, SQL Server a SharePoint) z Vámi vybraného seznamu serverů.

Nové produkty v Marketplace: