Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Správa privilegovaného přístupu (PAM) - IBM Verify Privilege Vault

PAM řešení IBM -  IBM Verify Privilege Vault Privileged Access Management (PAM) je způsob řízení a zabezpečení privilegovaných účtů v systému organizace. Když dojede ke zneužití privilegovaného účtu je dopad na systém organizace násobně větší a…
Cena na vyžádání

Popis

PAM řešení IBM -  IBM Verify Privilege Vault

Privileged Access Management (PAM) je způsob řízení a zabezpečení privilegovaných účtů v systému organizace. Když dojede ke zneužití privilegovaného účtu je dopad na systém organizace násobně větší a rychlejší než při zneužití účtu běžného uživatele. V dnešním světě, kdy je běžné kombinovat on-premise a cloudové služby a díky skutečnosti, že téměř každý jednotlivý systém má své vlastní privilegované účty, je důležité začít spravovat a řídit privilegované účty víc než kdy jindy.

V rámci svého portfolia nabízí IBM, jako jedno z řešení problematiky PAM, Security Verify Privilege Vault. Jde o řešení pro správu hesel k privilegovaným účtům, které pomáhá bezpečně ukládat, spravovat, řídit a monitorovat přístup k privilegovaným účtům.

Verify Privilege Vault ukládá přihlašovací údaje k privilegovaným účtům v šifrované podobě, čímž chrání citlivé informace před neoprávněným přístupem. Implementuje také řízení přístupu na základě rolí, což správcům umožňuje nastavit oprávnění a kontrolovat, kdo má přístup k citlivým informacím.  Dále se integruje se systémy Windows, Unix a dalšími a poskytuje správu zvyšování oprávnění. Samozřejmostí je automatické generování podrobných protokolů a auditních zpráv, což organizacím usnadňuje sledování přístupu k citlivým informacím a odhalování neoprávněných aktivit.

Verify Privilege Vault nabízí tyto klíčové funkcionality:

Discovery

Služba umí automaticky vyhledávat lokální účty Windows, službu Active Directory v síti a její účty, Unix, VMware ESX/ESXi služby

Remote Password Changing

Prostřednictvím Remote Password Changing je možné manuálně měnit hesla anebo naplánovat jejích automatickou změnu v pravidelných intervalech.

Heartbearts

Automatické pravidelné ověřování funkčnosti hesel v kontrolovaných systémech.

Audits and reports

Součástí sytému je také pravidelné auditování a reporting. Verify Privilege Vault obsahuje množství přednastavených reportů s možností vytváření vlastních.

Secret launchers

Umožňuje spouštění aplikací na počítačích koncových uživatelů s tím, že přihlášení do aplikace se provede pomocí přihlašovacích údajů uložených ve Verify Privilege Vault. Koncový uživatel tedy nemusí znát konkrétní přihlašovací údaje.

Session Recording

Systém pomocí spouštěcího programu Verify Privilege Vault pořizuje vteřinu po vteřině snímky obrazovky na klientském počítači během nahrávané relace uživatele. Výsledkem je video, které lze stáhnout a přehrát pro účely auditu a zabezpečení.

 

Služba nasazení IBM Verify Privilege Vault obsahuje:

-       Vstupní analýzu

o   Technické požadavky na nasazení

o   Analýza aktuální správy účtů a přístupových oprávnění

o   Analýza cílových systémů

o   Definováni rolí a přístupových práv do systému

-       Instalace systému

o   Instalace komponent systému na základě požadavků zákazníka a vstupní analýzy on-premise u zákazníka

-       Konfigurace systému

o   Konfigurace komponent systému

o   Integrace ověřování do systému

o   Implementace zálohování

-       Testování

-       Vytvoření dokumentace

-       Zaškolení uživatelů, kteří budou systém používat

Technický garant
Václav Říha
Cybersecurity Consultant

Václav Říha

vaclav.riha@datera.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.