Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

OpenText

OpenText (Micro Focus)  ArcSight

OpenText (Micro Focus)  Micro Focus ArcSight je pokročilý nástroj pro správu informační bezpečnosti a událostní správu (SIEM). Tento software umožňuje organizacím sledovat, analýzovat a reagovat na bezpečnostní události v reálném čase. ArcSight…
Cena na vyžádání

Popis

OpenText (Micro Focus)  Micro Focus ArcSight je pokročilý nástroj pro správu informační bezpečnosti a událostní správu (SIEM). Tento software umožňuje organizacím sledovat, analýzovat a reagovat na bezpečnostní události v reálném čase. ArcSight shromažďuje a analyzuje rozsáhlá data z různých zdrojů, identifikuje neobvyklé vzory a pomáhá organizacím bránit se kybernetickým hrozbám a bezpečnostním incidentům.

Hlavní funkce ArcSight zahrnují:

Sledování Událostí v Reálném Čase: ArcSight umožňuje sledovat události a incidenty v reálném čase, což umožňuje rychlou reakci na bezpečnostní hrozby.

Analýza Velkých Dat: Zpracovává velké množství dat z různých zdrojů a poskytuje analytické nástroje pro hloubkovou analýzu bezpečnostních událostí a trendů.

Detekce Bezpečnostních Hrozeb: Identifikuje neobvyklé vzory a chování, což pomáhá odhalit potenciální bezpečnostní hrozby a útoky.

Automatizovaná Odezva na Incidenty: Umožňuje automatizovanou odezvu na bezpečnostní incidenty, včetně zpracování varovných signálů a spouštění bezpečnostních politik.

Integrace s Dalšími Bezpečnostními Nástroji: Integruje se s dalšími bezpečnostními nástroji a technologiemi, což umožňuje komplexní správu bezpečnosti v organizaci.

Auditní Sledování a Reporting: Poskytuje auditní sledování aktivit, sleduje přístup k citlivým datům a generuje zprávy pro potřeby auditů a dodržování předpisů.

Technický garant
Robert Klán
Business Development Manager

Robert Klán

-

rklan@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.