Word 2016

Microsoft

Popis produktu

Vylepšená nápověda vám pomůže s každým krokem: Cesta od prázdné stránky k dokonale vyladěnému dokumentu je jednodušší než dříve díky inovativním způsobům práce se zdroji informací a vylepšování vašich dovedností. Popis dostupnosti funkcí

Dělejte všechnu práci ve Wordu: Pracujte soustředěně se zdroji informací díky přístupu ke spolehlivým zdrojů přímo ve wordovém dokumentu. Zkoumejte materiály, které se vztahují k vašemu tématu, a přidejte z nich, co potřebujete – v podobě správně naformátované citace – jedním kliknutím pomocí Researcheru.

Širší možnosti v nástrojích kontroly pravopisu: S konečnými úpravami vám pomůže Editor, pokročilý nástroj kontroly pravopisu, který nejen kontroluje pravopis a gramatiku, ale navrhuje i stylistické úpravy na zlepšení vašeho písemného projevu.

Excel je součástí Office365: Vyberte si vhodný plán Office365 pro získání Microsoft Excel 2016. Pro malé a střední firmy jako varianty Business nebo Enterprise pro velké společnosti.

Mobilní verze:

Spolupracujte v reálném čase:

Se svým týmem můžete chatovat a spoluvytvářet dokumenty v reálném čase pomocí Skypu integrovaného do Wordu. Při provádění změn v dokumentech se díky vylepšené historii verzí můžete vrátit zpátky k dřívějším konceptům.

Vytvářejte působivější dokumenty:

Upravte si dokumenty podle svého pomocí robustních nástrojů pro formátování, které umožňují vytvářet efektivní dokumenty jednodušeji. Word nabízí možnosti pro navrhování dokumentu na míru konkrétním potřebám.

Pracujte se soubory PDF:

Tady je něco, co se vám bude hodně líbit a ušetří vám to čas: když ve Wordu na počítači otevřete soubor PDF, můžete upravovat jeho obsah, například odstavce, seznamy a tabulky, jako kdybyste ho ve Wordu přímo vytvořili. A můžete ho uložit jako PDF nebo wordový dokument.

Nové produkty v Marketplace: