Teams

Microsoft

Popis produktu

Komunikujte bez omezení a umožněte všem zůstat v obraze. Buďte ve spojení se svým týmem, jednotlivci i malými skupinkami pomocí chatu, hlasových hovorů a schůzek. Plánujte online skypové schůzky, připojujte se k nim a využívejte HD video, VoIP hovory a možnost zúčastnit se jich přes telefon vytočením speciální linky. Sdílejte během online schůzek soubory, aplikace nebo náhledy plochy a později si pomocí uloženého záznamu znovu připomeňte důležité okamžiky.

Mobilní verze:

Integrované aplikace Office 365:

Zajistěte svému týmu integrovaný přístup ke všemu, co potřebuje, přímo v Office 365. Spravujte všechny konverzace, soubory a nástroje v jednom týmovém pracovním prostoru. Využijte okamžitý přístup k SharePointu, OneNotu, PowerBI a Planneru. Vytvářejte a upravujte dokumenty přímo v aplikaci. Informujte svůj tým pomocí integrovaného e-mailu. Najděte lidi, soubory a chaty díky inteligentnímu hledání Microsoft Graphu.

Možnosti přizpůsobení i rozšíření:

Přizpůsobte si pracovní prostor Teams tak, aby zahrnoval klíčové cloudové služby, procházejte data a získávejte aktuální informace z aplikací, které vaše týmy denně používají. Vytvářejte vlastní kanály na základě aktuálních pracovních úloh a témat. Připínejte do něj často používané soubory a webové stránky, abyste je snadno našli. Přidávejte boty, kteří budou pracovat pro váš tým, a využívejte vývojářskou platformu Teams k vytváření vlastních integrací pro vaše stávající firemní procesy.

Podnikové zabezpečení a možnosti správy:

Microsoft Teams poskytuje špičkové funkce pro zabezpečení, správu a dodržování předpisů, které očekáváte od Office 365, včetně rozsáhlé podpory pro dodržování předpisů, eDiscovery a blokování kanálů, chatů a souborů z právních důvodů. Popis dostupnosti právních funkcí Aplikace Microsoft Teams vždy šifruje data, uložená i přenášená, a zajišťuje lepší ochranu identity, protože používá vícefaktorové ověřování. V rámci této služby máte k dispozici nepřetržitou telefonickou podporu, jejíž pracovníci vám vždy poradí.

Nové produkty v Marketplace: