Excel 2016

Microsoft

Popis produktu

Přehledné rozložení dat: Svoje číselná a textová data si můžete uspořádat do tabulek a sešitů. Když je uvidíte v kontextu, bude se vám líp rozhodovat.

Změna formátu a uspořádání: Zatímco se díváte na různé konfigurace, Excel se učí a rozpoznává vaše vzory a automaticky za vás doplňuje zbývající data. Nejsou k tomu potřeba žádné vzorce ani makra. Funkce vyhledávání Řekněte mi vás provede k příkazům funkcí, které potřebujete, abyste dostali požadované výsledky.

Snadné analýzy: Excel provede složité analýzy za vás. Z vašich dat navíc vytvoří souhrn s náhledem možností kontingenčních tabulek, abyste si je mohli porovnat a vybrat si tu, která se nejlépe hodí k danému účelu.

Excel 2016 je součástí Office365: Vyberte si vhodný plán Office365 pro získání Microsoft Excel 2016. Pro malé a střední firmy jako varianty Business nebo Enterprise pro velké společnosti.

Mobilní verze:

Lepší přehled o datech:

Projděte si různé způsoby vizualizace dat (a svých záměrů) a porovnejte je. Až si vyberete způsob, který je pro zobrazení vašich dat nejlepší, stačí jednou kliknout a použijete formátování, minigrafy, grafy i tabulky. Sada nových moderních schémat a grafů v Excelu 2016 vám pomůže prezentovat data neotřelými způsoby

Sdílení v cloudu:

Když budete svoje sešity sdílet v cloudu pomocí OneDrivu nebo SharePointu, budou mít všichni jejich nejnovější verzi a budou je moct zobrazovat a upravovat a budou na nich moct spolupracovat. Popis s informacemi o tom, že k použití OneDrivu nebo SharePointu potřebujete připojení k internetu a musíte se přihlásit pomocí účtu Microsoft nebo Office 365 Nebo sešit jednoduše pošlete e-mailem nebo rychlou zprávou v příloze.

Spolupráce nad dokumenty

Až svoji tabulku uložíte na OneDrive, OneDrive pro firmy nebo SharePoint, vy a váš tým budete moct spolupracovat v reálném čase v Excelu Online. Když upravujete a měníte dokumenty, umožní vám vylepšená verze historie v Excelu 2016 zobrazit předchozí koncepty a vrátit se k nim.

Nové produkty v Marketplace: