Azure Platform

Microsoft

Popis produktu:

Windows Azure Platform je cloudová platforma společnosti Microsoft. Využívá se k vytváření, hostování a škálování webových aplikací skrze datacentra Microsoftu. Windows Azure tak nabízí tzv. Microsoft Online Services – balík online aplikací fungujících jako služby (žádná instalace) týkajících se vyměňování dat, sdílení, online komunikace (online konference) aj., vše založené na bázi cloudu.

Rádi pro Vás připravíme kompletní přípravu scénářů od přechodu do cloudového prostředí Azure, zajištění zálohy (backup), přes rychlou obnovu Vašeho IT (disaster recovery). To vše nabízíme v rámci poskytovaných služeb DNS. Přesné kalkulace a další možnosti Vám rádi sdělíme na základě Vaší poptávky.

Výhody prostředí MS Azure:

  • Platíte jenom to, co používáte
  • Jednotné řešení na ochranu místních a cloudových dat
  • Garantovaná 99,9% dostupnost
  • Geograficky replikované úložiště záloh
  • Služby DNS v oblasti MS Azure:
  • Poradenství v rámci přechodu do cloudového prostředí
  • Odborné poradenství pro vytvoření hybridního modelu pro využití MS Azure
  • Speciální programy pro první kroky v prostředí MS Azure díky službě Snowball

Azure zvyšuje produktivitu vývojářů:

Uveďte své aplikace rychleji na trh. Integrované nástroje Azure, od mobilního DevOps po výpočty bez serveru, podpoří vaši produktivitu. Tvořte způsobem, který vám to vyhovuje, pomocí nástrojů a open source technologií, které už znáte. Azure podporuje celou řadu operačních systémů, programovacích jazyků, architektur, databází a zařízení. Průběžně inovujte a dodávejte vysoce kvalitní aplikace. Poskytujte prostředí pro různá zařízení díky podpoře všech hlavních mobilních platforem. Používejte jakoukoli sadu funkcí založenou na Linuxu nebo Windows a využívejte pokročilé funkce, jako je například cluster Kubernetes ve službě Azure Container Service.

Azure je jediný konsistentní hybridní cloud:

Vytvářejte a nasazujte, kdekoli chcete, díky Azure, jedinému konzistentnímu hybridnímu cloudu na trhu. Propojte data a aplikace v cloudu a místním prostředí a získejte tak maximální přenositelnost a hodnotu ze svých stávajících investic. Azure nabízí hybridní konzistenci ve vývoji aplikací, správě a zabezpečení, správě identit a také napříč datovou platformou. Rozšiřte Azure do místního prostředí a vytvářejte inovativní hybridní aplikace pomocí služby Azure Stack. Překonejte složitost a optimalizujte stávající prostředky propojením místních dat a aplikací. Bezproblémově distribuujte a analyzujte data mezi cloudem a místním prostředím.

Azure je cloud pro vytváření inteligentních aplikací:

Vytvářejte pomocí Azure inteligentní aplikace založené na datech. Využijte umělou inteligenci a datové služby Azure, od rozpoznávání obrazu po služby robotů, k vytváření nových škálovaných řešení, která podporují obsáhlý learning, simulace prostředí HPC a analýzy dat jakéhokoli tvaru a velikosti v reálném čase. Vyvíjejte převratné aplikace s využitím integrované AI. Sestavujte a nasazujte vlastní škálované modely AI pro libovolná data. Zkombinujte to nejlepší, co nabízí Microsoft, open source data a inovace v oblasti AI.

Nové produkty v Marketplace: