Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

IBM

IBM Databáze DB2 

IBM DB2 je moderní relační databázový systém vyvíjený společností IBM. Jedná se o multiplatformní databázi s pokročilými možnosti kontroly dat, jejich využívání a ochrany.
Cena na vyžádání

Popis

IBM DB2 je moderní relační databázový systém vyvíjený společností IBM. Jedná se o multiplatformní databázi s pokročilými možnosti kontroly dat, jejich využívání a ochrany.

IBM DB2 je relační databázový systém, který má několik zajímavých rysů a vlastností, které ho činí atraktivním pro různé aplikace a organizace.

Zde je několik zajímavých aspektů týkajících se IBM DB2:

Široká škála produktů: IBM DB2 nabízí různé verze a edice, které pokrývají potřeby od malých podniků až po velké korporace. To znamená, že můžete vybrat produkt, který nejlépe vyhovuje vašim konkrétním potřebám a rozpočtu.

Podpora různých operačních systémů: DB2 je k dispozici pro různé operační systémy, včetně Linux, Windows, Unix a z/OS. Tato flexibilita umožňuje organizacím provozovat DB2 na platformě, která jim nejlépe vyhovuje.

Pokročilé funkce: DB2 nabízí řadu pokročilých funkcí, jako jsou analytické nástroje, podpora pro vysokou dostupnost a škálovatelnost, a také podpora pro více-jazyčné a více-funkční aplikace.

Bezpečnost a compliance: DB2 má robustní bezpečnostní funkce a poskytuje nástroje pro správu oprávnění, auditování a šifrování dat. To je důležité pro organizace, které musí dodržovat přísné regulace týkající se ochrany dat.

Cloud-native a hybridní řešení: IBM DB2 je k dispozici také jako cloud-native databázové řešení, což umožňuje organizacím provozovat databázi v cloudu a využívat výhody škálovatelnosti a flexibilitu cloudových prostředí. Navíc podporuje hybridní řešení, která kombinují on-premises a cloudové komponenty.

Podpora pro různé programovací jazyky: DB2 podporuje mnoho různých programovacích jazyků, včetně SQL, Java, Python a dalších. To usnadňuje vývoj aplikací a integraci s různými technologiemi.

Aktivní komunita a podpora: IBM má silnou komunitu uživatelů DB2 a poskytuje rozsáhlou dokumentaci a technickou podporu pro své produkty.

Záleží na konkrétních potřebách a cílech vaší organizace, ale IBM DB2 může být atraktivní volbou pro správu a analýzu dat v různých prostředích.

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.