Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hewlett Packard Enterprise

HPE ProLiant for Microsoft Azure Stack HCI

HPE ProLiant for Microsoft Azure Stack HCI je řešení privátního cloudu postavené na Microsoft Azure HCI softwaru v kombinaci s předdefinovaným certifikovaným HPE hardwarem.
Cena na vyžádání

Popis

HPE ProLiant for Microsoft Azure Stack HCI je řešení privátního cloudu postavené na Microsoft Azure HCI softwaru v kombinaci s předdefinovaným certifikovaným HPE hardwarem.

Přestože podniky si již navykly běžně využívat cloudové služby, ne všechny pracovní zátěže jsou vhodné pro umístění do veřejného cloudu. Datová suverenita, bezpečnost, dodržování předpisů, výkon a latence sítě stále činí public cloud nepraktickým nebo drahým pro konkrétní pracovní zátěže a aplikace. Privátní cloud dokáže tato negativa překlenout, ale jeho návrh, nasazení a provozování může být komplikované, riskantní i nákladné. HPE ProLiant for Microsoft Azure Stack HCI, nabízí elegantní řešení postavené na, uživatelům známém, Microsoft Azure operačním systému a výkonném hardwaru HPE ProLiant DL380 Gen11. Řešení je rozšířené o HPE přepínače Aruba nebo Flex Fabric, nezbytnou součástí jsou instalační a implementační služby. Všechny komponenty jsou testované, validované a certifikované pro běh Azure HCI. Uživatelé tak mohou získat předkonfigurovanou a plně funkční platformu, která bude postavená na míru jejich požadavkům. Microsoft a HPE tímto konceptem nabízí uživatelům skutečný hybridní cloud, který kombinuje privátní Azure Stack HCI s veřejným Azure cloudem a jednotnou správou.

Kompletní řešení obsahuje:

  • 2x top-of-rack (TOR) switche HPE Aruba 8325 nebo HPE FlexFabric 5945.
  • 1x management switch HPE Aruba 6300M nebo HPE FlexFabric 5901AF.
  • 1x až 16x konfigurovatelné HPE ProLiant DL380 Gen 11 All Flash compute nody.
  • Rack.
  • Napájení.
  • Volitelně KVM a LCD Console.
  • Předkonfigurovaný Azure Stack HCI OS. (Licence není součástí.)
  • Instalace hardwaru.
  • Konfigurace a nastavení AS HCI služeb.
  • Konfigurace a nastavení AS HCI síťových služeb.
Technický garant
Pavel Novotný
produktový manažer

Pavel Novotný

-

pnovotny@dns.cz

Související zboží

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.