Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Hitachi

Hitachi Virtual Storage Platform (VSP) E590/ E590H

S řadou Hitachi Virtual Storage Platform (VSP) E590, E590H poskytujeme flexibilní a automatizované úložiště postavené na inovativních technologiích, které jsou součástí našich špičkových podnikových systémů. 
Cena na vyžádání

Popis

S řadou Hitachi Virtual Storage Platform (VSP) E590, E590H poskytujeme flexibilní a automatizované úložiště postavené na inovativních technologiích, které jsou součástí našich špičkových podnikových systémů. 

Se systémy Hitachi VSP mohou společnosti jakékoliv velikosti využívat stejný klid a dostupnost aplikací, na které spoléhají největší podniky na světě. Tyto systémy umožňují nákladově efektivně splnit současná digitální očekávání a škálovat je tak, aby bylo možné řešit budoucí výzvy s tím, jak se budou vyvíjet potřeby aplikací v oblasti dat a úrovni služeb. Díky časem prověřené a ověřené dostupnosti a škálovatelnosti poskytujeme infrastrukturní řešení, která vám pomohou maximalizovat výhodu vašeho datového centra. Všechna pole VSP mají 100% záruku dostupnosti dat od společnosti Hitachi. Infrastruktura šetrná k životnímu prostředí.

 

Hitachi Virtual Storage Platform (VSP) - Eco-Friendly Infrastructure

The Hitachi Virtual Storage Platform VSP E590 and VSP E790 storage systems are high-performance, large-capacity data storage systems. The VSP E590 and VSP E790 all-flash arrays (AFAs) support NVMe and SAS solid-state drives (SSDs). The VSP E590H and VSP E790H hybrid models can be configured with both SSDs and hard disk drives (HDDs).

The NVMe flash architecture delivers consistent, low-microsecond latency, which reduces the transaction costs of latency-critical applications and delivers predictable performance to optimize storage resources. The hybrid architecture allows for greater scalability and provides data-in-place migration support.

The VSP E590 and VSP E790 storage systems consist of a controller chassis, one or more drive boxes for hybrid models, and internal components such as fans and PCIe switches.

Key features:
High performance:
Multiple controller configuration distributes processing across controllers
High-speed processing facilitated by up to 768 GiB of cache
I/O processing speed increased by NVMe flash drives
High-speed front-end data transfer up to 32 Gbps for FC and 10/25 Gbps for iSCSI
I/O response times as low as 66 μs
Integrated with Hitachi Ops Center to improve IT operational efficiencies

High reliability:
Service continuity for all main components due to redundant configuration
RAID 1, RAID 5, and RAID 6 support (RAID 6 including 14D+2P)
Data security by transferring data to cache flash memory in case of a power outage

Scalability and versatility:
VSP E590: Up to 8.9 PB (internal and SAS expansion), 144 PB (external), and 4M IOPS
VSP E790: Up to 8.9 PB (internal and SAS expansion), 216 PB (external), and 6.8M IOPS
Heterogeneous connectivity supporting concurrent attachment to a variety of hosts, including VMware, Linux, UNIX, and Windows

Sustainable Storage Solutions - CO2
Certified for maximum energy efficiency
Storage vendor certified by Carbon Footprint for Products.
We adhere to stringent internal protocols to design and develop infrastructure solutions that consume less energy and emit less carbon with each new version.
Since 2014 Hitachi has been working to reduce the annual carbon footprint of VSP. Today’s arrays have a CO2 reduction the equivalent of driving from New York to San Francisco three times a year.

Technický garant
Jiří Nájemník
systémový architekt

Jiří Nájemník

V IT oblasti se pohybuji přes 20 let. Začínal jsem u koncových stanic, po servery, disková úložiště, virtuální prostředí až po datamanagement. V DNS pracuji od roku 2017 na technické pozici a účastnil jsem se mnoha projektů, kde bylo možné využít bohaté zkušenosti z minulosti a pomoci partnerům s infrastrukturou.

jnajemnik@dns.cz

Související zboží

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.