Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Garland TAP

TAP společnosti Garland je zkratkou pro "Test Access Point." Jedná se o zařízení, které slouží pro testování, monitorování a diagnostiku síťového provozu a komunikace. Garland TAP je navržen tak, aby umožnil technikům a správcům sítí efektivně…
Cena na vyžádání

Popis

TAP společnosti Garland je zkratkou pro "Test Access Point." Jedná se o zařízení, které slouží pro testování, monitorování a diagnostiku síťového provozu a komunikace. Garland TAP je navržen tak, aby umožnil technikům a správcům sítí efektivně monitorovat a analyzovat provoz v síti a získávat důležité informace o výkonu sítě a bezpečnosti. Produkty TAP od společnosti Garland se často používají v různých síťových prostředích, aby zajišťovaly bezpečnost, dostupnost a výkonnost sítí.

Network Packet Broker (NPB) od společnosti Garland je zařízení navržené pro efektivní a centralizované řízení síťového provozu, monitorování a analýzu dat v síti. Tato zařízení umožňují správcům sítí směrovat, filtrovat a přenášet pakety provozu z různých částí sítě na analytická zařízení, jako jsou bezpečnostní nástroje, analyzátory síťového provozu a další. To pomáhá zlepšit síťovou bezpečnost, diagnostiku a výkon sítě.

Jedná se o klíčový prvek organizací, které chtějí získat komplexní kontrolu nad svým síťovým provozem a zlepšit výkon, bezpečnost a diagnostiku své sítě. Díky různým modelům a funkcím mohou organizace vybrat NPB, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám a požadavkům.

Technický garant
Michal Janíček
Business Development Manager

Michal Janíček

-

mjanicek@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.