Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Dell Technologies

Dell UNITY XT

Zjednodušte cestu k IT transformaci a odemkněte plný potenciál svého datového kapitálu s úložišti Dell Unity XT, která jsou navržena pro výkon, optimalizována pro efektivitu a postavena na zjednodušení vaší cesty do multi-cloud prostředí. Arrays…
Cena na vyžádání

Popis

Zjednodušte cestu k IT transformaci a odemkněte plný potenciál svého datového kapitálu s úložišti Dell Unity XT, která jsou navržena pro výkon, optimalizována pro efektivitu a postavena na zjednodušení vaší cesty do multi-cloud prostředí. Arrays Unity XT nabízejí až 2x více IOPS pro oba typy - jak pro HFAs (Hybrid Flash Arrays), tak pro AFAs (All-Flash Arrays), více paměti a až o 50% více disků než předchozí modely Dell Unity. Tyto úložné systémy s nízkými náklady jsou vybaveny duálně aktivními řadiči a obsahují bohatý soubor softwarových funkcí třídy podniku v rámci jedné cenově výhodné nabídky. Unity XT AFAs jsou k dispozici s garancí budoucnosti a snížením dat ve záruce 3:1, zatímco Unity XT HFAs jsou ideální pro pracovní zátěže, které nevyžadují rychlost a nízkou latenci architektur NVMe.

Architektura

Úložné systémy Unity XT implementují integrovanou unifikovanou architekturu pro blokové, souborové a VMware vVols s simultánní podporou nativních protokolů NAS, iSCSI a Fibre Channel. Každý systém využívá duálně aktivní úložné procesory, plné propojení zadního konce 12Gb SAS a patentované vícejádrové operační prostředí od společnosti Dell, aby poskytl nepřekonatelný výkon a efektivitu s interoperabilitou pro multi-cloud prostředí. Další kapacita úložiště je přidávána pomocí skříní s diskovými poli (Disk Array Enclosures - DAEs).

Technický garant
Jindřich Vachata
Konzulant Dell Technologies

Jindřich Vachata

Ač je to k nevíře tak k DNS patřím již pěknou řádku let. Po těch cca 10 letech začínám patřit spíše k inventáři 😊

Náplní mých všedních dní je především práce na projektech v oblastech serverů, storage, HCI atd., zkrátka infrastrukturních řešeních, kde se specializuji nejvíce na oblast storage.

Prokládám to konzultacemi se zákazníky a partnery, tvorbou prezentací, ať už k jednotlivým návrhům a jejich obhajobou nebo tvorbě prezentací v rámci osvěty o produktech Dell.

jvachata@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.