Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Dell Technologies

Dell Precision 3660

Dell Precision je řada výkonných a profesionálních pracovních stanic (workstations) vyrobených společností Dell. Tyto pracovní stanice jsou navrženy s důrazem na výkon, spolehlivost, přesnost a škálovatelnost, což je dělá ideálními pro náročné…
Cena na vyžádání

Popis

Dell Precision je řada výkonných a profesionálních pracovních stanic (workstations) vyrobených společností Dell. Tyto pracovní stanice jsou navrženy s důrazem na výkon, spolehlivost, přesnost a škálovatelnost, což je dělá ideálními pro náročné úkoly v oblasti návrhu, modelování, animace, inženýrství, vědecké simulace, a dalších profesionálních a technických aplikací.

Dell Precision pracovní stanice jsou vybaveny pokročilými procesory, vysokokapacitní pamětí RAM, rychlými úložišti a grafickými kartami, které umožňují plynulý a efektivní provoz v náročných pracovních prostředích. Jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby profesionálů, kteří potřebují vysoký výkon pro svou práci a spoléhají se na preciznost a spolehlivost při manipulaci s náročnými úlohami a projekty. Dell Precision nabízí různé modely a konfigurace, aby vyhovovaly potřebám různých odvětví a uživatelů.

Technický garant
Tomáš Včelička
Konzultant divize Dell Technologies

Tomáš Včelička

S produkty Dell Technologies jsem v kontaktu od roku 2001. Mnoho let jako servisní technik a člen technické podpory. V DNS již pátým rokem připravuji funkční řešení pro naše partnery podle potřeb jejich zákazníků.

tvcelicka@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.