Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Dell Technologies

Dell PowerVault ME5

PowerVault ME5 je úložiště základní úrovně od společnosti Dell, které je navrženo a optimalizováno jak pro úložnou síť (SAN), tak pro úložiště připojené přímo (DAS). Je určeno k poskytnutí jednoduchého, rychlého a cenově dostupného řešení pro malé…
Cena na vyžádání

Popis

PowerVault ME5 je úložiště základní úrovně od společnosti Dell, které je navrženo a optimalizováno jak pro úložnou síť (SAN), tak pro úložiště připojené přímo (DAS). Je určeno k poskytnutí jednoduchého, rychlého a cenově dostupného řešení pro malé a střední podniky, které podporuje škálu smíšených pracovních zátěží ve fyzickém i virtuálním prostředí.

Klíčové vlastnosti a výhody PowerVault ME5 zahrnují:

  1. Optimalizace pracovní zátěže: PowerVault ME5 je navržen tak, aby efektivně zvládal různé smíšené pracovní zátěže, což z něj činí všestranné řešení.

  2. Flexibilita a škálovatelnost: Tato úložná platforma je flexibilní a podporuje více protokolů a širokou škálu typů a kapacit disků. Dokáže se škálovat až na kapacitu 8PB, umožňujíc tak plynulý růst pro pokrytí rostoucích datových potřeb.

  3. Inteligentní správa dat: Platforma nabízí inteligentní správu dat, což umožňuje efektivní konsolidaci úložiště a podporu aplikací bez potřeby nízké latence flash a NVMe.

  4. Architektura řadičů a propustnost: Díky rychlým procesorům Intel Xeon a architektuře s dvěma aktivními řadiči dosahuje PowerVault ME5 vysoké propustnosti s čtecí rychlostí 12 GB/s a zápisovou rychlostí 10 GB/s.

  5. Protokol zálohování SAS: Úložiště využívá protokol zálohování SAS s rychlostí 12 Gb/s, což umožňuje rychlé rozšiřování kapacity a efektivní zpracování dat.

  6. Integrace se servery Dell PowerEdge: PowerVault ME5 je kompatibilní se servery Dell PowerEdge (připraveno pro 16G), což zajišťuje bezproblémovou integraci.

  7. Kompletní softwarové balíčky: Řešení je dodáváno s kompletním softwarovým balíčkem, který poskytuje základní datové služby pro úložiště, správu a ochranu dat.

Celkově PowerVault ME5 řeší potřeby spolehlivých, účinných a flexibilních úložišť pro podniky, které chtějí účinně spravovat a rozvíjet svou datovou infrastrukturu.

Základní parametry

Velikost šasi 2U
Typy disků SAS
Technický garant
Jindřich Vachata
Konzulant Dell Technologies

Jindřich Vachata

Ač je to k nevíře tak k DNS patřím již pěknou řádku let. Po těch cca 10 letech začínám patřit spíše k inventáři 😊

Náplní mých všedních dní je především práce na projektech v oblastech serverů, storage, HCI atd., zkrátka infrastrukturních řešeních, kde se specializuji nejvíce na oblast storage.

Prokládám to konzultacemi se zákazníky a partnery, tvorbou prezentací, ať už k jednotlivým návrhům a jejich obhajobou nebo tvorbě prezentací v rámci osvěty o produktech Dell.

jvachata@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.