Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Dell Technologies

Dell PowerMax

Dell PowerMax 2500 a 8500 Nejnovější modely PowerMax nabízejí dosud nepřekonaný výkon spolu s odolností vůči kybernetickým hrozbám, inteligentní automatizací a pozoruhodnou účinností, vše s cílem uvolnit skutečný potenciál vašich dat. Založeno na…
Cena na vyžádání

Popis

Dell PowerMax 2500 a 8500 Nejnovější modely PowerMax nabízejí dosud nepřekonaný výkon spolu s odolností vůči kybernetickým hrozbám, inteligentní automatizací a pozoruhodnou účinností, vše s cílem uvolnit skutečný potenciál vašich dat. Založeno na základech PowerMaxOS 10, inovativní architektuře NVMe se škálováním a s pokročilou celosvětovou redukcí dat při vstupu, PowerMax zaručuje nejen extrémní výkon ve velkém měřítku, ale také nabízí zvýšenou přizpůsobivost a bezkonkurenční účinnost, čímž nakonec posiluje vaši konkurenční výhodu.

PowerMax 2500 poskytuje organizacím atraktivní vstupní bod do úložiště pro kritické úkoly s až 7x1 více úložným prostorem (8PB) zabaleným do poloviny půdorysu oproti předchozím modelům. V kombinaci s nejbohatšími datovými službami v oboru nabízí model 2500 flexibilitu a agilitu pro podporu náročných smíšených pracovních zátěží blokových, souborových a hlavních úložišť s nejvyšší úrovní dostupnosti a kybernetické odolnosti. Oba modely jsou dodávány s garancí redukce dat 4:1 pro Open Systems a 3:1 pro Mainframe.

PowerMax 8500 zajišťuje extrémní výkon ve velkém měřítku pro masivní konsolidaci blokových, souborových a hlavních úložišť za účelem snížení složitosti a nákladů (TCO). Zákazníci mohou začít malými dvěma uzly a postupně se rozrůst až na 16 uzlů a celkovou kapacitu až 18PB. Model 8500 je ideální pro nejnáročnější smíšené pracovní zátěže, které vyžadují nepřetržitý provoz s nejmodernější kybernetickou odolností včetně řešení PowerMax Cyber Vault.

Založený na výkonné architektuře Dynamic Fabric nabízí PowerMax silný, ale flexibilní design pro nezávislé rozšiřování uzlů a kapacity úložiště v jednotkách jednoho disku. Modely PowerMax 2500 a 8500 využívají procesory Intel® Xeon® Scalable a nejmodernější úložné technologie včetně NVMe z konce do konce, InfiniBand 100Gb/s, duálně připojené flash disky NVMe, konektivitu NVMe/TCP a redukci dat na úrovni hardwaru. Každý model PowerMax je navržen pro dostupnost dat v rozsahu 6 devítek a nabízí kontinuálně moderní úložiště po celou dobu jeho životního cyklu díky programu Dell Future-Proof, plynulé mobilitě dat a aktualizacím PowerMaxOS za méně než 6 sekund.

Technický garant
Jindřich Vachata
Konzulant Dell Technologies

Jindřich Vachata

Ač je to k nevíře tak k DNS patřím již pěknou řádku let. Po těch cca 10 letech začínám patřit spíše k inventáři 😊

Náplní mých všedních dní je především práce na projektech v oblastech serverů, storage, HCI atd., zkrátka infrastrukturních řešeních, kde se specializuji nejvíce na oblast storage.

Prokládám to konzultacemi se zákazníky a partnery, tvorbou prezentací, ať už k jednotlivým návrhům a jejich obhajobou nebo tvorbě prezentací v rámci osvěty o produktech Dell.

jvachata@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.