Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Dell Technologies

Dell PowerEdge T560

Server navržený pro kancelářské prostředí, který využívá moderní technologie včetně možnosti grafických karet (GPU) pro dosažení výkonu na úrovni podnikových řešení ve vzdálených nebo pobočkových kancelářích.   Je idální pro zátěž a aplikace typu:…
Cena na vyžádání

Popis

Server navržený pro kancelářské prostředí, který využívá moderní technologie včetně možnosti grafických karet (GPU) pro dosažení výkonu na úrovni podnikových řešení ve vzdálených nebo pobočkových kancelářích.

 

Je idální pro zátěž a aplikace typu:

  • Traditional corporate IT
  • Database and Analytics
  • Virtualization
  • AI/ML and inferencing

Dell PowerEdge T560, poháněný procesory 4. generace Intel® Xeon® Scalable, je věžový server nabízející pokročilé technologie s akcelerátory. Je to server pro kancelářské prostředí a tomu odpovídá i jeho nízká hlučnost.

Nejnovější technologie pro vyvážený výkon: Tento všestranný gigant nabízí snadný management a rozšiřitelnost pro růst a výkon. • Poskytuje dodatečnou podporu pro databázové aplikace s rozšířeným úložištěm s až 12 pevnými disky o velikosti 3,5 palce a 24 disky o velikosti 2,5 palce, umožňující mix HDD, SSD SAS4 a podporu NVMe. • Virtualizační a AI inferenční schopnosti s až dvěma procesory Xeon Scalable, paměťí DDR5 s dvojnásobným šířením pásma, PCIe Gen5 s dvojnásobnou rychlostí a až 6 GPU. • Splňuje požadavky na zabezpečení na úrovni podniku s odolností vůči kybernetickým hrozbám pro ukládání, zpracování a analýzu dat.

Základní parametry

Velikost šasi Tower
Počet CPU 2
Typ procesoru Intel
Typ paměti DDR5
Počet slotů 32
Maximální počet disků 12x 3.5"
Technický garant
Tomáš Včelička
Konzultant divize Dell Technologies

Tomáš Včelička

S produkty Dell Technologies jsem v kontaktu od roku 2001. Mnoho let jako servisní technik a člen technické podpory. V DNS již pátým rokem připravuji funkční řešení pro naše partnery podle potřeb jejich zákazníků.

tvcelicka@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.