Toto není e-shop pro koncové zákazníky, ale obchodní portál společnosti DNS a.s. – IT distributora s přidanou hodnotou (VAD).
MarketPlace
IT s přidanou hodnotou

Přihlášení

Registrace

Zapomenuté heslo

Zpět
0

Seznam poptávaného zboží

Na uvedené zboží a služby požaduji nabídku

S tímhle nepojede žádný server... :(

Dell Technologies

Dell Latitude 5x40

Nová řada notebooků Latitudeje 5000 je spojení nejmodernějších technologií a inovativního designu. Splňuje požadavky každého, kdo hledá  notebook pro všestranné využití. S ohledem na rychlé tempo života a rostoucí nároky na mobilní zařízení jsme…
Cena na vyžádání

Popis

Nová řada notebooků Latitudeje 5000 je spojení nejmodernějších technologií a inovativního designu. Splňuje požadavky každého, kdo hledá  notebook pro všestranné využití. S ohledem na rychlé tempo života a rostoucí nároky na mobilní zařízení jsme vytvořili notebook, který poskytuje optimální výkon pro každodenní použití i pro náročné úkoly.

Procesory nejnovější generace a rychlá operační paměť zajišťují plynulý chod náročných aplikací, multitaskingu a bezproblémové práce se základními grafickými programy.

Odolná konstrukce a kvalitní materiály zajišťují dlouhou životnost zařízení. Dotykový displej s vysokým rozlišením a precizní klávesnice nabízejí optimální komfort při práci i zábavě. Díky dlouhé výdrži baterie a rychlému nabíjení můžete notebook Latitude využívat nejen během pracovního dne, ale i během dlouhých cest či relaxace.

S integrací moderních konektivitních možností, jako jsou rychlé Wi-Fi standardy a rozhraní USB-C, nabízí notebooky Latitude flexibilitu pro propojení s dalšími zařízeními. Bezpečnostní prvky, jako je snímač otisků prstů a moderní šifrování, zajišťují ochranu vašich dat.

Notebook Latitude není pouze pracovním nástrojem, ale spolehlivým společníkem pro každodenní potřeby. Získejte si jej ještě dnes a objevte, jak může vaše pracovní i osobní životní styl získat nový rozměr s notebookem Dell Latitude.

Základní parametry

Úhlopříčka 13 - 16 "
Provedení Laptop
Technický garant
Tomáš Včelička
Konzultant divize Dell Technologies

Tomáš Včelička

S produkty Dell Technologies jsem v kontaktu od roku 2001. Mnoho let jako servisní technik a člen technické podpory. V DNS již pátým rokem připravuji funkční řešení pro naše partnery podle potřeb jejich zákazníků.

tvcelicka@dns.cz

Pro kompletní nabídku produktů a služeb se prosím registrujte.