Veeam Backup pro Microsoft Office365

Ať už jste na službu Office 365 přešli zcela, nebo využíváte hybridní implementaci Exchange a Office 365, vaše obchodní cíle se nemění. Musíte si udržet kontrolu nad svými daty a mít možnost zálohování a obnovy dat Office 365 po ruce. Veeam® Backup pro Microsoft Office 365 umožňuje organizacím zmírnit riziko ztráty přístupu k e-mailovým datům Office 365 a zajišťuje dostupnost pro uživatele.

 

Nikdy neztraťte přístup ke svému e-mailu

Jde o robustní řešení pro zálohování a obnovu položek cloudových poštovních schránek Office 365. Díky řešení Veeam Backup pro Microsoft Office 365 můžete bezpečně zálohovat e-mailová data Office 365. Dále pak rychle obnovovat jednotlivé položky poštovních schránek a efektivně provádět úkony eDiscovery pro e-mailové archivy.

I se službou Office 365 jsou to vaše data

Microsoft Office 365 umožňuje dostupnost Always-On Enterprise™ kdekoli a kdykoli bez nutnosti provozovat vlastní e-mailovou infrastrukturu. Nabízí také vynikající způsob, jak minimalizovat náročnost na vybavení onsite a uvolnit si zdroje IT. Přestože velkou část správy přebírá společnost Microsoft, stále je nutné udržovat místní zálohy e-mailových dat.

Veeam Backup pro Microsoft Office 365 vám dává různé možnosti:

  • Umožnit týmu IT kontrolu nad daty Office 365 organizace
  • Zkrátit čas a snížit úsilí nutné k vyhledávání a obnově e-mailových dat
  • Zajistit ochranu v případě scénářů ztráty dat, se kterými nepočítá služba Microsoft
  • Usnadnit migraci e-mailových dat mezi službou Office 365 a onsite systémem Exchange

 

Zálohujte si e-mail Office 365

Z různých důvodů (např. kvůli pravidlu zálohování 3-2-1, k usnadnění úkonů eDiscovery či kvůli interním zásadám a dodržování předpisů) je nutné bezpečně zálohovat e-mailová data Office 365 zpět do svého prostředí. Nejdůležitější však je, že budete mít klid, když víte, že až to bude potřeba, budete moci obnovit data uživatelů!
Díky řešení Veeam Backup pro Microsoft Office 365 můžete dohledávat položky poštovních schránek Office 365 Exchange Online (e-mail, kalendář a kontakty*) v cloudové instanci Office 365 a unikátně tato data poštovních schránek zálohovat ve stejném formátu, který systém Microsoft Exchange využívá nativně – databáze archivů Extensible Storage Engine (ESE), známá také jako Jet Blue.

Obnovování e-mailů, kalendářů a kontaktů Office 365

Nespokojte se s málem – žádejte rychlou a efektivní obnovu položek poštovních schránek Office 365 s nejlepší granularitou svého druhu. Veeam Explorer pro Microsoft Exchange umožňuje rychlé vyhledávání a obnovu jednotlivých položek poštovních schránek jak v archivovaném obsahu Office 365, tak v onsite zálohách Exchange. Položky poštovních schránek lze obnovovat přímo do poštovních schránek Office 365, onsite poštovních schránek Exchange, ukládat jako soubory, poslat e-mailem jako přílohu či exportovat ve formátu PSTY.

eDiscovery pro e-mailové archivy Office 365

Bez místní kopie dat může být dohledávání e-mailů kvůli zákonným povinnostem či dodržování předpisů nákladné a časově náročné. V konečném důsledku může představovat výrazné narušení běžné obchodní činnosti. Ne však s řešením Veeam! K provádění úkonů eDiscovery v e-mailových archivech Office 365 můžete využívat známé pokročilé funkce vyhledávání a flexibilní možnosti obnovy a exportu, které nabízí nástroj Veeam Explorer pro Microsoft Exchange. Je to stejně snadné jako dosud s onsite zálohami serverů Exchange.