Projektové řízení Advanta

projektové řízení

Prohlédněte si 10 přínosů projektového řízení Advanta, které dokáže výrazně urychlit práci a zvýšit efektivitu pracovníků při plánování projektů. Široká variabilita softwaru umožňuje přístup odkudkoliv a bezpečnou práci v zabezpečeném prostředí. Projektové řízení Advanta je možné provozovovat na vlastním serveru nebo v cloudovém prostředí.

 

 

Mezi 10 největších přínosů projektového řízení Advanta patří:

 

1. Pokrývá veškeré potřeby řízení interních i externích projektů

Systém ADVANTA je navržen tak, aby pokryl veškeré potřeby při správě jednotlivých projektů i celého projektového portfolia. Od detailního projektového plánování až po dlouhodobou firemní strategii, systém obsahuje ucelený soubor nástrojů, aby byl dostatečně univerzální a zároveň cenově dostupný.

 

2. Jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní

ADVANTA má atraktivní a snadno použitelné rozhraní. Uživatel potřebuje pouze počítač s internetovým prohlížečem k tomu, aby mohl začít pracovat. Dostatečně přehledné a strukturované rozhraní umožňuje využití jak projektovými zaměstnanci, tak vedením společnosti.

 

3. Ganttův graf a import dat z MS Project

Možnosti ADVANTA jsou komplexní a nabízí veškeré prostředky pro znázornění stavu projektu včetně detailních a přehledných informací o stavech jednotlivých zadaných úkonů. Ganttův graf je tak dokonalou součástí prostředí webové aplikace. Při přechodu např. z MS Project je možné importovat již vytvořená data do ADVANTA.

 

4. Vynikající poměr cena/výkon

ADVANTA je výbornou alternativou k daleko dražším řešením projektové spolupráce, jakou jsou MS Project + MS Sharepoint, Clarity, Jira nebo mnoho dalších. Licence pokrývá všechny funkce, tzn. nebudete potřebovat nákup žádných dodatečných „modulů“ nebo generovat další náklady konfigurací nových funkcí.

 

5. ADVANTA obsahuje nástroje firemní komunikace a spolupráce

Systém ADVANTA není jen nástrojem pro projektovou kancelář. Obsahuje moduly pro skupinovou komunikaci, výměnu dokumentů nebo sdílení informací. Je takovou sociální sítí vaší firmy, ve které se zaměstnanci velmi snadno zorientují. Realizace projektů tak nebude váznout na prohledávání starých e-mailů, firemních úložišť nebo starých zápisů z porad. Všechny informace jsou přehledně na jednom místě, dostupné pro všechny, kteří je potřebují ke své práci.

 

6. Zohlednění firemních potřeb bez nutnosti programování

V systému ADVANTA můžete donekonečna upravovat projektovou metodiku, měnit rozhodovací matice nebo stanovovat nové kvalitativní ukazatele. ADVANTA je připravena zohlednit jakékoli vaše přání bez nutnosti dodatečného programování. Zapomeňte na dodatečné náklady nebo nutnost zaměstnávat programátory, kteří by systém přizpůsobovali aktuálním potřebám. Vaše ADVANTA poroste společně s vaší organizací.

 

7. Pokročilé a přesto přehledné výkaznictví

Díky přehlednému výkaznictví zorganizujete své projekty na maximum. Každý uživatel bude mít k dispozici podrobné výstupy projektových dat, vizualizované do přehledných grafů nebo schémat. Konfigurace nových výkazů bude otázkou několika málo kliknutí myši. Samozřejmostí je navázání kontrolních výstupů přímo do konkrétních projektů nebo konkrétním uživatelským rolím.

 

98. 100% webová aplikace v cloudu nebo na Vaší infrastruktuře

Pokud nevlastníte potřebnou infrastrukturu, může systém běžet z cloudu a být tak odkudkoliv dostupný pro každého zaměstnance. Zároveň je systém ADVANTA připraven na plnou integraci do firemního prostředí, a to například včetně podpory Active Directory nebo navázání na další aplikace skrz API.

 

9. Demoverze zcela zdarma

Vyzkoušení systému ADVANTA je zcela zdarma. Na přání vám zpřístupníme některou z demoverzí, nebo nakonfigurujeme firemní pilotní systém tak, abyste ho mohli vyzkoušet naprosto bez rizika. Jakmile zhodnotíte přínosy systému pro vaší organizaci, upřesníme si licenční podmínky a cílené oblasti použití.

 

10. Deset let projektového řízení, osvědčeno praxí.

Stále jsme vás nepřesvědčili? Ačkoli je na českém trhu ADVANTA nováčkem, projektové know-how a praxi v projektovém řízení sbírá již jedenáctým rokem. Veškeré toto know-how je k dispozici i pro vás a vaši organizaci. Budeme rádi, pokud i vaše firma rozšíří řady referenčních zákazníků.

 

→ Podívejte se na produktovou kartu projektového řízení ADVANTA