Cloud Device

Čím dál více oblastí v našem životě se digitalizuje. Data v našich počítačích se tak stávají důležitějšími a hodnotnějšími. Je to nezvratný trend posledních let. Roste také cena práce zaměstnanců a mzdy často bývají tou nejvyšší nákladovou položkou společností.

Cloud Device nabízí efektivní řešení, jak snadno vyřešit několik oblastí ochrany dat a zabránit tím dodatečným nákladům. Filosofií Cloud Device je nabídnout klientům přehledný systém, který je jednoduchý na ovládání, ale současně zajistí uživatelům nadstandardní bezpečnost.

 

Antivirus

Antivirus Trend Micro je už 15 let v řadě vyhodnocován konzultantskou společností Gartner, jako lídr v segmentu Endpoint protection. Nezáleží na tom, zdali máte notebook, desktop, macbook či server. Antivirus je vytvořen tak, aby ochránil všechna vaše zařízení. Cloud Device používá výhody antiviru Trend Micro a přidává k nim další.

Běžný uživatel často není schopen odstranit sofistikované viry, které útočí na jeho pracovní prostředí. Cloud Device je proto stvořen tak, aby běžné uživatele neobtěžoval, ale současně jejich počítače hlídal a detailně informoval pracovníky zodpovědné za bezpečnost o virových incidentech. Bezpečnostní pracovníci dostávají robustní nástroj bez nutnosti instalovat centrální antivirový server. Nástroj bez vazby na korporátní síť. Mohou s ním snadno řešit bezpečnost jak u běžných uživatelů v kanceláři, tak i uživatelů pracujících v režimu home-office a uživatelů pracujících na cestách. Ti potřebují jen připojení k Internetu.

Monitoring

Stačí jeden pohled a ihned víte, jak jsou na tom všechna zařízení ve vaší firmě. Cloud Device vám doslova naservíruje detailní informace o konkrétní stanici. Převážnou většinu informací si systém zjistí sám. Navíc si můžete ke každému zařízení doplnit další informace a zajistit si tak úplnou evidenci provozovaného prostředí.

Patch management

Pokud nemáte vyřešenou distribuci a management bezpečnostních záplat pro operační systém a kancelářské aplikace, s Cloud Device je to otázka 5 vteřin. Stačí pár kliků a bezpečnostní záplaty se začnou distribuovat na určená koncová zařízení.

Software management

Potřebujete, aby měli všichni vaši uživatelé nainstalovaný Chrome? Nebo aktualizovanou Javu? A co Acrobat Reader? Opět stačí pár kliků a Cloud Device poslušně provede instalace na zvolené počítače, aniž byste je museli “obíhat“ a instalovat ručně. Uživatelé navíc nemusí přerušit práci a mohou dále nerušeně pracovat, zatímco jim Cloud Device na pozadí vše nainstaluje a zpřístupní.

 

Cloud Device je služba, která je dostupná pro každého, kdo chce mít svůj business pod kontrolou a zároveň se chce elegantně vyhnout zdlouhavé práci navíc. Služba je vytvořena pro velké i malé podniky, kterým hravě pomůže mít přehled o všech zařízeních ve firmě.

Službu si můžete jednoduše objednat na DNS Marketplace.